Firma Glimag – opis działalności

koła zębate

Powstała w 1945 roku firma Glimag, początkowo zajmowała się szeroko pojmowaną naprawą samochodów ciężarowych. Z czasem, wraz ze zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą, oferta firmy nie tylko się zmieniała, ale też znacząco rozszerzała. Dzięki tym działaniom, dziś możemy zaoferować naszym klientom bardzo różnorodne usługi i produkty z dziedziny szeroko rozumianego przemysłu.

Koła zębate i ich zastosowanie

To, w czym zdecydowanie nasza firma wiedzie prym, to produkcja kół zębatych. Koła te wykorzystywane są przede wszystkim w takich elementach maszyn jak przekładnie, suwnice czy wózki szynowe. Zapewniają prawidłowe ich funkcjonowanie a co za tym idzie – usprawniają pracę wykonywaną przy pomocy tych urządzeń. Branże, z którymi współpracujemy, to przede wszystkim przemysł wydobywczy, rolniczy jak również transportowy. Działalność naszej firmy nie ogranicza się jednakże tylko do sprzedaży powyżej wymienionych elementów. 

Koła zębate zamówisz na: https://glimag.pl

Naprawa i rekonstrukcja przekładni

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz dzięki temu, że zatrudniamy prawdziwych specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroko pojmowaną naprawę oraz rekonstrukcję takich elementów jak przekładnie. Tym samym, jeśli klient zgłosi się do naszej firmy z niesprawną przekładnią, na podstawie skrupulatnej analizy, jesteśmy w stanie wykonać identyczną, nową przekładnię, która zagwarantuje prawidłowe funkcjonowanie danej maszyny.