Clipboardy z nadrukiem – pomogą w budowie sukcesu Twojej firmy

clipboardy reklamowe

Poprzez odpowiednio dobrane druki z personalizacją firma może zadbać o swój wizerunek. Jedną z dostępnych ofert w tym właśnie zakresie są clipboardy z nadrukiem, które mogą doskonale nadać się dla pracowników, ale również sprawdzą się jako podarunki dla klientów i kontrahentów.

Clipboard – co to jest?

Pod terminem jak clipboard znajduje się usztywniona karta, podkładka z tektury, która przeznaczona jest do przytrzymywania luźnych kartek za pomocą specjalnego, metalowego uchwytu – klipsa. Clipboardy mają bardzo szerokie zastosowanie – mogą być one używane między innymi podczas spotkań biznesowych, w podróży, w trakcie obsługi klienta, czyli zawsze wtedy, gdy konieczne jest przytrzymanie dokumentów, wypisanie ich tam, gdzie nie ma dostępu do biurka. Różne rozdaje clipboardów można zakupić w sklepach papierniczych, ale tego typu materiały mogą być również wykonane na indywidualne zamówienie i dodatkowo opatrzone wtedy logo firmy oraz innymi różnymi elementami graficznymi, napisami.

Jakie clipboardy z nadrukiem wybrać?

Gdy firma chce zadbać o swój wizerunek, może zdecydować się na clipboardy z nadrukiem, które będą wtedy praktycznym nośnikiem reklamowym. Jakie podkładki można zamówić? Firmy wykonujące clipboardy reklamowe z nadrukiem mogą zaproponować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy różnych typów podkładek. Największym zainteresowaniem cieszą się te o formacie dopasowanym do dokumentów A4, które wyposażone są w klips standardowy albo klips z dodatkowym uchwytem na długopis. Do wykonania druków stosuje się wytrzymałe tektury kręgowe, których grubość wynosi około 2,75 mm. Nadruk najczęściej przygotowywany jest na zewnętrznej części podkładki, jednak być one też umieszczony z po każdej stronie. Aby clipboardy wyglądały jeszcze efektowniej, uzupełniane są również o uszlachetnienie, na przykład o folie połysk, mat, lakier wybiórczy UV. Tak szeroka gama personalizacji powoduje, że clipboardy z nadrukiem mogą być dopasowane specjalnie do życzeń klienta, aby otrzymał on takie materiały, które indywidualnie odpowiadają jego potrzebom.

Gdzie można zamówić clipboardy reklamowe z nadrukiem?

Aktualnie clipboardy reklamowe na zamówienie produkowane są w wielu firmach – można zamówić je bezpośrednio w drukarniach lub też w agencjach reklamowych, które dostarczają materiały reklamowe w formie druków. Swoje zamówienie na clipboardy z nadrukiem można także złożyć przez internet. To wygodne rozwiązanie – także wtedy, gdy planuje się zamówić projekt druku. Przy składaniu zamówienia wystarczy tylko wskazać na konkretne parametry druków, a następnie przekazać projekt. Podkładki będą wykonane we wskazanym czasie, a potem dostarczone pod adres zamawiającego.